משלוחים מהירים
מהיום להיום!

איך להפתיע את האישה – רעיונות שיעזרו להפסיק לשבור את הראש….

הרצון להפתיע את האישה הוא מרגש, מבורך ומיוחד, גם אם היא זאת שהתוותה את הדרך ל”משימה”. ברור לכולנו שזה מפנק את שני הצדדים ולא חייבים להיות אלו שיוזמים את הרעיון, בכדי להיות אלו שמוציאים אותו לפועל. איך להפתיע אישה זו אולי נשמעת שאלה גדולה, אבל האמת היא שהיישום הוא בהחלט בהישג יד.

מערכת יחסים בריאה היא מערכת יחסים שיש בה הפרייה הדדית, יחסי תן וקח, יחסים שבהם מתקיימת הזנה, הכלה וטיפוח. אחת הדרכים להזין ולטפח מערכת יחסים ואת בת הזוג היא באמצעות תשומת לב. המהווה נדבך חשוב במחול הנפלא של הזוגיות. לכן לרוב, רעיונות להפתיע את האישה, יהיו סביב מתנות שהן בגדר פינוק ולא בהכרח בעלות ערך שימושי או פונקציונלי ייעודי.

לפני שנתקדם, חשוב לזכור שגבר ששואל את עצמו איך לשמח את אשתי, הוא גבר שעושה משהו נכון ואין שום דבר שהוא מובן מאליו בכך. גברים יקרים שקוראים שורות אלו, ברכו עצמכם על היותכם בני זוג מתחשבים, לפחות במקרה הזה.

5 טיפים איך לרגש את האישה

  1. איך לשמח אישה זה הרבה פחות קשה ממה שנדמה. למעשה כמו כל יצור חי, גם האישה מגיבה בצורה חיובית ביותר לתשומת לב כנה ואותנטית, המוענקת בנוכחות מלאה. זה עולם ומלואו, ובעוד שנשמע שמערכות יחסים לכאורה מלאות בנוכחות מלאה בתשומת לב, בפועל זמן האיכות שלנו נגנז על ידי המסכים והמכשירים הסלולריים ובסופו של דבר מדובר במצרך נדיר, גם בין זוגות אוהבים.
  2. מחווה מהלב היא עניין של אכפתיות ולא עניין של כיבוש, לכן החשיבה צריכה להיות ממוקדת איכות וחוויה, במקום הישגים וניצחונות. העניקו לאישה שלכם את מה שהיא אוהבת, בין אם זה ארוחה מפנקת, עיסוי, חופשה או הופעה. בנוסף לכל אלה או במקום, זר מתוק במשלוח מפתיע ולא צפוי למקום העבודה או מקום הבילוי, יהווה הפתעה מושלמת.
  3. לפנק את האישה צריך וחשוב בהתאם למה שמפנק אותה, לכן אם היא בדיאטה- את משלוח המתוקים כדאי לעשות כשהיא נמצאת עם חברות, כך שתוכל לחלוק ולא לשאת בכל הקלוריות לבד…..
  4. רעיונות איך להפתיע בחורה יש למכביר ובפרט שיש כוונה, ההפתעה כבר מתקיימת ומרגשת דיה. די בהיכרות בסיסית עם העדפות אישיות או בידיעה על דבר מה ספציפי שהיא רוצה, זה בהחלט מקל על המשימה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שלא על זה תקום או תיפול ההפתעה או ההנאה של הצד המקבל. עצם הכוונה, הנכונות והרצון להפתיע ולהעניק, הם אלו שעושים את ההבדל, וכל דבר שהוא מעבר- בונוס.
  5. בסופו של דבר על השאלה איך לפנק את האישה, יש תשובה אחת שתמיד רלוונטית ונכונה לכל מצב והיא שוקולד! משלוח מארז שוקולדים או זר שוקולדים שזור במראה ייחודי, היא תמיד הפתעה מדויקת, מתאימה, מפנקת וטעימה במיוחד. את המארז ניתן לשלב באלמנטים נוספים ולגוון את השוקולד עם בקבוק יין למשל. אפשר לשלוח את המארז לספא, ולהעניק לאישה יום פינוק שכולל עיסוי ושימוש במתקני המקום, יחד עם הפתעה נעימה וטעימה – שוקולד!

בקטלוג האתר תוכלו למצוא מגוון מארזים מעוצבים ומיוחדים, ולבחור את האחד המתאים לכם, או לחלופין ניתן להזמין גם מארז עם הנחיות מדוייקות, באופן שיותאם אישית. אין ספק שחלק מפנק ומפתיע מהענקת מתנה הוא באופן הענקתו ובמקרה זה- משלוח עם שליח, של מארז או זר מתוקים בהפתעה.

בקטלוג תוכלו למצוא פירוט מלא של תכולת המארז, לצד תמונה המציגה אותו. עיצוב המארז מהווה חלק אינטגרלי מהחוויה, והעדויות מהשטח מדווחות כי אכן העיצוב עושה את שלו ומשדרג את החוויה אצל כלל המקבלים מארזים מסוג זה.

המארזים מגיעים במגוון של גדלים, עיצובים וקשת מחירים, כך שניתן למצוא מארז בכל תקציב ולהבטיח פינוק מושלם שנגיש לכל כיס ולא מחייב אירועים מיוחדים. היכנסו כעת בלחיצה על הקישור או צרו קשר בטלפון מס 03-9523575.