משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מארזי שוקולד לעובדים – המתנה שכולם אוהבים


למרבה השמחה, קיימות לא מעט סיבות להעניק מארז מתנה לעובדים. כל מקום עבודה מספק שלל הזדמנויות משמחות להענקת מתנות. מארזים לעובדים יכולים להכיל מוצרים שונים והבחירה במארז מסוים תלויה בתקציב, בסגנון ובאירוע הרלוונטי.

מקומות עבודה בהם מעניקים מארז לעובדים יכולים להיות משרדים קטנים או ארגונים גדולים. גם מפעלים ויצרנים קטנים, מוסדות חינוך או רפואה ומשרדי ממשלה, זקוקים לרעיונות מוצלחים למארזים כאלה.

בדרך כלל, בחירת המארז תיעשה על ידי מנהל או מנהלת המשרד, אחראי כוח אדם או מנהלת משאבי אנוש. הם אלה שעוקבים אחרי לוח ימי ההולדת, האירועים והחגים. תקציב המארזים נמצא באחריותם ועליהם להחליט אילו מארזים לעובדים מתאימים לכל הזדמנות.

כאשר מדובר באירועים נקודתיים, כמו יום הולדת או קידום של אחד העובדים, נהוג להעניק לה או לו מארז אישי. ברוב הפעמים מארז כזה יוזמן על ידי העובדים הקרובים אליו או המנהל הישיר. אך כאשר מדובר בכל עובדי החברה או בקבוצה גדולה של עובדים, הדבר מורכב בהרבה ודורש לא מעט מחשבה.

 

מתי מומלץ לקנות מארז מתנה לעובדים?

  1. חגים ומועדים – מארזי חג לעובדים הפכו לנוהג מקובל ברוב מקומות העבודה ומעוררים ציפייה רבה. בדרך כלל, מארזים לחג לעובדים יוענקו בראש השנה ובפסח. ישנם מקומות עבודה שמחלקים אותם גם בחנוכה, פורים ואפילו ביום המשפחה. לרוב אלה יהיו מארזים צנועים יותר.
  2. אירועים מיוחדים – בחלק ממקומות העבודה, בעיקר בחברות הייטק, נוהגים לחגוג אירועים שונים בנוכחות העובדים. לרוב מדובר בהנפקות בבורסה, הצטרפות של משקיע גדול או מכירת החברה בסכום משמעותי. בנסיבות כאלה מתבקש לרכוש מארז מתנה לעובדים, כאות הערכה על תרומתם להצלחת החברה.
  3. אירועי הוקרה ופרסים – לעיתים מתקיימים במקום העבודה אירועים פנימיים, כמו אירוע הוקרה לעובדים ותיקים או חלוקת פרסים לעובדים מצטיינים. לעיתים מדובר באירועי פרישה, בהם נפרדים מעובדים שהעסקתם הסתיימה. אלה הזדמנויות מצוינות להעניק להם מתנה אישית.

האחראים על בחירת המתנות ורכישתן, מתלבטים לא מעט לגבי סוג המתנה המתאימה. מעבר למחשבה היצירתית שנדרשת מהם, עליהם גם לעמוד בתקציב שהוסכם מראש. כאשר מדובר בקנייה מרוכזת לכמות גדולה של עובדים, עליהם לקיים משא ומתן עם הספק, כדי להפחית בעלויות ככל הניתן. לרוב הספקים הרציניים יש מחלקה עסקית, שמציעה מחירון נפרד לחברות גדולות.

 

כמעט כל החברות והארגונים בישראל, נוהגים לרכוש מארזי שוקולד לעובדים, שמתאימים לכל סוג של מאורע. יש סיבות שונות לכך שהם פופולאריים מאד בקרב מנהלי משרדים וכוח אדם.

  • כולם אוהבים שוקולד – כשרוכשים מתנה לעובדים, במיוחד בחברות גדולות בהן מספר העובדים גבוה, קשה יותר לקלוע לטעם של כולם. בחירה של מארזי שוקולד לעובדים, תבטיח שאף עובד לא ילך הביתה מאוכזב. גם אם יש ביניהם כאלה שלא אוכלים שוקולד, תמיד יימצא מישהו בקרבתם שישמח לאמץ את המארז. זו לעולם לא תהיה מתנה שאין בה שימוש.
  • מגוון גדלים וסגנונות – אחד היתרונות של מארזי שוקולד הוא, שניתן להתאים אותם בקלות לסוג האירוע. ישנם מארזים גדולים המותאמים במיוחד לחגים ולשמחות. לחילופין, ניתן לבחור במארזים אישיים קטנים יותר. לא רק התכולה שלהם משמעותית, אלה גם סוג האריזה והכיתוב שמופיע עליה. זה יכול להיות כיתוב כללי כמו “שנה טובה” או “חג שמח”. במקרים אחרים מתאים להוסיף כיתוב אישי או אפילו הדפסה של לוגו החברה.
  • גמישות במחיר – מכיוון שישנו מגוון רחב כל כך של מארזים, קל להתאים אותם לתקציב שהחברה הקצתה. לשם כך יש להתייעץ עם הספק ולקבל ממנו מחירים, המותאמים לצרכים של המעסיק. כמובן שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לגודל הארגון ולמספר המארזים שיוזמנו.

 

פרלינה – כל מארזי השוקולד במקום אחד

קיבלתם משימה להזמין מארזי מתנה לעובדים? הצוות המקצועי של ‘פרלינה’ ישמח לסייע לכם למצוא את המארז המתאים. מארזי שוקולד הם בחירה נהדרת, שמתאימה לכל סגנון אירוע ולכל סוג של מקום עבודה. תוכלו לבחור מתוך מגוון סוגים של מארזים: מארזי שוקולד לחג, מארזי ממתקים ממותגים, מארזי פרלינים ועוד. בנוסף, ניתן לחלק לעובדים מארזים קטנים, שמוענקים להם כשי אישי. במקרה זה, תוכלו למתג את האריזה באמצעות מסר מתאים או להדפיס עליו את לוגו החברה. באתר תוכלו להתרשם ממגוון מארזים, שייצרנו לאירועים של החברות המובילות במשק. תשמחו לדעת, שכל הזמנה מ’פרלינה’ היא גם תרומה לקהילה, בזכות שילוב של עובדים בעלי צרכים מיוחדים בהכנת המארזים.

לפרטים נוספים על המארזים שלנו, צלצלו 03-9523575