משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מגשי אירוח – משלוח מתוק

אנחנו ב-Perlina יודעים להתאים לכם את המשלוח המתאים לצרכים שלכם. רק תספרו לנו מי המאושר או המאושרת שיקבלו את המתנה המתוקה שלכם ומה אתם רוצים להשיג. יש לנו ניסיון רב ואינטליגנציה רגשית גבוהה ונדע להתאים לכם את המתנה המיוחדת לבנאדם המיוחד. יש לנו מגוון אפשרויות בכל הקשור למשלוח מתוק של מארז מתוקים, מגשי אירוח מתוקים, משלוח שוקולד ויין, זרי שוקולד, מגשי פירות ועוד.

מגשי אירוח מתוקים

אנחנו אוהבים כל מה שמתוק ובפרט שוקולדים מכל הסוגים. נוכל לשלוח מגש שוקולדים מפנק שיגיד לאהוב שלכם: אני אוהב אותך. לא סתם יגיד, אלא גם יעביר את התחושה ואת הכוונה בדרך המתוקה ביותר. וזה גם פרקטי, כי זה טעים – כל מה שצריך בחבילה אחת.

יש לנו חבילות שוקולד משובחות, מסוגים שונים, טעמים שונים ומדינות שונות. למשל: פרלינים תוצרת בלגיה, טראפלס שוקולד, דפדפי שוקולד, שוקולד קינדר – ועוד. אפשר גם להוסיף בקבוק יין או מתנה אחרת.
לא רק מגשי שוקולד יש לנו, אלא גם מגשי פירות טריים מפירות העונה. מדובר בפירות מובחרים, שטופים וחתוכים ומסודרים בסלסלה או במגש יפהפה ומעוצב. מדובר בחגיגה אמיתית לעיניים, לחוש הריח ולחוש הטעם. זה גם טעים וגם בריא ויכלול לכלול פירות סטנדרטיים ופירות אקזוטיים כגון: אננס, פסיפלורה, קרמבולה, ענבים, מלון, רימון, אפרסמון, קיווי ועוד. דרך מקורית לשלוח משהו מתוק ונפלא שיפתיע וירגש את מי שיקבל אותו. מגשי אירוח מיועדים לשלל אירועים, מסיבות, לפגישות וכנסים ועוד.

זרי שוקולוד פרלינה

התאמה אישית של משלוחים ומארזים מפנקים כיד המלך

אנחנו ב-Perlina השקענו מחשבה רבה בעיצוב כל קשת הזרים המתוקים, המארזים המתוקים ומגשי האירוח שלנו. הכל מוקפד בצורה פרפקציוניסטית וכל משלוח שיוצא מאיתנו יוצא בסטנדרט גבוה במיוחד. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהסביר לנו מה המטרה שלשמה אתם רוצים לשלוח משלוח מתוק או מארז מתוקים מפנק ונדע להתאים לכם את האופציה המתאימה ביותר. בינינו – כולן מעולות!

עם מגשי אירוח אפשר להעביר כל מסר

משלוח מתוק אומר למעשה הכל ויכול להעביר כל מסר שתרצו להעביר. אם אתם רוצים להגיד תודה, לבקש סליחה, לאחל החלמה מהירה, לאחל מזל טוב ליום הולדת, ליום נישואין, לרגל האירוסין, לחתן וכלה ביום חתונתם, לאחל מזל טוב ליולדת הטרייה, ועוד – הכל תופס! ניתן להוסיף אקססוריז כגון דובונים, ברכות, בלונים ותוספות מתוקות.

אם חג מתקרב ואתם רוצים לאחל חג שמח או להביא אותו איתכם לסעודה המשפחתית, אם אתם עוזבים מקום עבודה ורוצים לעזוב באופן שיגרום לכולם לזכור אתכם בצורה מתוקה, אם אתם מארחים אירוע או מסיבה ורוצים לפנק את האורחים בכיבודים, יין, שוקולדים ופירות משובחים – את כל המטרות ניתן להשיג באמצעות מגש אירוח איכותי, ובטח כשהמבחר המוצע כל כך עשיר.