משלוחים מהירים!
עד הבית לרוב חלקי הארץ

מתנות לראש השנה לעובדים

מחפשים אחר מתנות לעובדים לכבוד ראש השנה? זה הזמן להיחשף לקולקציית המתנות המתוקות של חברת פרלינה- שוקולדים ארוזים באהבה לקראת ראש השנה תש"פ
מתנות לעובדים מוענקות על ידי מקומות העבודה השונים בשני מועדים לאורך לוח השנה העברי: בפתחה של השנה לכבוד ראש השנה ובתחילתו של האביב לכבוד חג הפסח. בשני המקרים, הענקת המתנה מתבצעת לכלל עובדי הארגון, החברה או בית העסק, ובשני המקרים, המתנה המוענקת לעובדים היא ברוב המקרים מתנה אחידה לכלל העובדים.

מתנות חג לעובדים

בשנים האחרונות, מתנות לעובדים לחגים הן בדרך כלל שוברי קנייה בסכום כזה או אחר, כאשר חלק ממקומות העבודה מאפשרים לעובדיהם להמיר את שוברי הקנייה במתנה כזה או אחרת מתוך היצע מתנות הכולל בין היתר: מכונות קפה, מגהצי קיטור, מעבדי מזון וכדומה. יחד עם זאת, חשוב לציין שבחלק ממקומות עבודה בהן נהוג להעניק שוברי קנייה או מתנה חשמלית כזו או אחרת לרגל השנה החדשה, נהוג להעניק לעובדים גם מתנה אישית נוספת, כאשר ברוב המקרים מדובר בסוג של מתנות מתוקות לעובדים.

מתנה מתוקה לעובד/ת

מתנות מתוקות לעובדים הן מארזי שי חגיגיים במיוחד לכבוד השנה העברית החדשה. מתנות אלו משלבות בתוכן בין היתר: בקבוקי יין, שמן זית איכותי, צנצנות דבש וצנצנות עם שוקולדים מובחרים, שוקולדים צורניים באיכות משובחת ומוצרי איכות נוספים. בחברת "פרלינה – שוקולדים ארוזים באהבה", החליטו לקחת את תחום המתנות המתוקות צעד אחד קדימה, כאשר קולקציית המתנות של החברה במסגרת מתנות לראש השנה לעובדים, כוללת בתוכה היצע מרשים ויוקרתי של מארזים מהודרים המשלבים בתוכם מספר מוצרי איכות של שוקולדים איכותיים שכולם אוהבים.
הערך המוסף שממתין לכם בכל מארז מתנה מתוק מבית פרלינה

מתנות לעובדים לחג מהקולקציה המתוקה של חברת "פרלינה- שוקולדים ארוזים באהבה", מאפשרת לכם ליהנות גם מהיצע מרשים ואיכותי של מתנות אישיות לעובדים וגם מערך מוסף הממתין לכם בכל מתנה, וזאת לנוכח העובדה שאת המארזים המהודרים של החברה אורזים עבורכם אנשים עם צרכים מיוחדים המועסקים על ידי החברה. בכך למעשה, המתנות המתוקות אותן אתם רוכשים מהחברה מהוות גם מעין תרומה לקהילה של האנשים עם צרכים מיוחדים.

מתנות מתוקות לכוללללללללם!

בחברת פרלינה – שוקולדים ארוזים באהבה, תוכלו למצוא קולקציה עשירה ומגוונת של מתנות מתוקות לראש השנה. פריטי הקולקציה ניתנים להתאמה אישית לכל מקום עבודה על פי דרישותיו ומסגרת התקציב העומדת לרשותו, ובכך למעשה תוכלו לרכוש מתנות מתוקות אישיות לעובדים גם במקרים בהם בחרתם להעניק להם שוברי מתנה או מכשיר חשמלי כמתנה עיקרית. כמו כן, מארזי השי והסלסילות החגיגות של חברת פרלינה יכולים להתאים לאירועי חברה במסגרת הרמת כוסית חגיגית במקום העבודה. צפו בקטלוג המתנות המתוקות שלנו לקראת ראש השנה תש"פ