משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מתנת סוף שנה לגננת – המלצות למתנות לצוות הגן

בכל פעם שסוף השנה בגן מתקרב, ברור לכולם שעוד רגע יתחיל הדיון הקבוע – מי אחראי על מתנת סוף שנה לגננת? ובכלל, אילו מתנות יכולות להיות מתנות לגננות? מכיוון שקיים מבחר עצום של אפשרויות, מדובר לפעמים בהחלטה לא פשוטה. הרי לא בכל יום קונים מתנה לגננת לסוף שנה, שלא לדבר על הצורך למצוא גם מתנות סוף שנה לצוות. 

הצעד הראשון, לפני שבכלל מתחילים לדון בסוג המתנה, הוא להחליט על תקציב. מתנה לצוות הגן יכולה להיות קטנה או גדולה, יוקרתית או פשוטה. הבדלי המחירים הם כמובן משמעותיים, כך שיש להגיע להסכמה עם כל ההורים על גובה הסכום.

בדרך כלל ועד ההורים יקבל את ההחלטה העקרונית, בתקווה שהתקציב לא יעורר ויכוחים מיותרים. מן הסתם, ככל שמספר הילדים בגן גבוה יותר, כל משפחה תשלם פחות. אם מדובר בפעוטון ביתי קטן, הסכום עלול להיות גבוה למדי. כך או כך, חשוב שהתקציב יתאים ליכולת הכלכלית של ההורים, ולא יעורר תחושות לא נעימות.

אחרי שהתקבלה החלטה על גובה הסכום, מתחיל הדיון על התוכן של מתנות לסוף שנה לצוות. מומלץ לדון בכל האפשרויות בקבוצת הורים מצומצמת. כך ניתן להביא את הרעיון האהוד ביותר לידיעת שאר ההורים, רק אחרי שההחלטה העקרונית כבר התקבלה. רצוי לדרג עוד אפשרות אחת או שתיים, למקרה שאחד ההורים יביע התנגדות נחרצת. טיפ חשוב – אם הדיון מתנהל בווטסאפ, כדאי לשים לב שהגננת והצוות לא נמצאים בקבוצה.

אחת השאלות שעולות כשבוחרים מתנות סוף שנה לגננות, היא האם יש לרכוש לכל הצוות את אותה המתנה. לעיתים התחושה היא שהגננת, כמי שמובילה את הגן, ראויה למתנה מושקעת וגדולה יותר. מצד שני, הדבר עלול לגרום אי נוחות לצוות, כך שניתן בהחלט לשקול להעניק לכולם מתנה בסדר גודל דומה.

 

מתנות סוף שנה לצוות – איך מוודאים שהבחירה נכונה?

אחת הבעיות הנפוצות היא, שעם כל האהבה בין ההורים לצוות הגן, לא תמיד ההיכרות ביניהם מעמיקה. לכן הבחירה במתנה מתאימה, עלולה להיות קצת מאתגרת. לדוגמא, אם עולה הצעה של טיפול מפנק כל שהוא, עלול להתברר שהגננת פחות מתחברת לטיפולי מגע. או כאשר חושבים להעניק סדנה של שתילת עציצים, אי אפשר לנחש אם הצוות יתחבר לנושא או שזה פחות יתאים. 

לכן מומלץ לבחור מתנת סוף שנה לגננת, מתוך מחשבה על המכנה המשותף הרחב ביותר. כאשר בוחרים במתנה פופולארית, הסיכוי לאכזבה או למתנה שאינה שימושית, יהיה נמוך. זה לא אומר, שהיא איננה יכולה להיות מקורית ומלהיבה. גם מתנות נפוצות יכולות להפתיע ולהרשים.

דוגמא מצוינת למתנה שתמיד פוגעת בול, היא מתנה מתוקה. מארז שוקולד הוא תמיד בחירה נכונה ויכול לעמוד בפני עצמו. בנוסף, הוא יכול להיות חלק ממתנה שמורכבת מאלמנטים שונים. קשה לטעות עם מתנה שמכילה שוקולד, ממתקים וחטיפים מתוקים. ישנן כמה דרכים כדי לשדרג אותה ולוודא שהיא תהיה מוצלחת:

  • אריזות מעניינות ומקוריות – שוקולד ופרלינים נהוג להגיש בסלסלה או בקופסה סטנדרטית. כדי להפוך את המתנה למרשימה יותר, רצוי לבחור באריזה מלהיבה, שתעלה חיוך עוד לפני שפותחים אותה. זו יכולה להיות קופסת לב גדולה, מזוודת פח גדושה במתוקים, ארמון ממתקים קשור בסרט או זר צבעוני של פרחי שוקולד.
  • טעמים מגוונים – חשוב להיות בטוחים שהמתנה מכילה מגוון מתוקים, כדי שתהיה מעניינת יותר. נחמד בהרבה למצוא בכל פעם פרלין בטעם אחר, מאשר לגלות בכל ביס את אותו סוג שוקולד. אפילו כשבוחרים במארז ממתקים של מותג אחד, כדאי לבדוק שהוא מכיל חטיפים מסוגים שונים.
  • איכות השוקולד – שוקולד יכול להגיע ברמות שונות של טריות ואיכות. לכן כדאי להזמין את המארז מחברה מוכרת, מנוסה ואמינה. עוד אפשרות היא לבחור מראש במתוקים של מותג ידוע ואהוב, כמו מילקה, קינדר או פררו רושה. זו דרך בטוחה להימנע מאכזבות.

 

פרלינה – מתנות מתוקות לכל תקציב

סוף השנה הגיע ואתם עדיין מתלבטים מה להביא לצוות הגן? אצלנו בפרלינה תמצאו מגוון של מתנות מתוקות, שאי אפשר לפספס איתן. באתר תמצאו מבחר עצום של מארזים חגיגיים, קטנים וגדולים, המתאימים לרמות שונות של תקציב. בין היתר תוכלו לבחור בזר שוקולדי שמונח באגרטל, במארז של פרלינים איכותיים או בצנצנת מלאה בשוקולדים מעוצבים. לא משנה באיזו מתנה תבחרו, אין לנו ספק שהגננת והצוות יסיימו את השנה עם טעם מתוק.

רוצים לשמוע עוד על המבחר שלנו? צלצלו 03-9523575