משלוחים מהירים
מהיום להיום!

לקבל חבילות מתנה זה אחד הדברים היותר מפנקים, מרגשים ומפתיעים שיש, וכשמדובר על מתנה מחברה יקרה, על אחת כמה וכמה, בין אם מדובר על מארז מתנה לרגל אירוע מיוחד ובין אם מארז מתנה לחברה, שהגיע כלל ללא שום סיבה.

 

כשלחברה שלך קורה משהו טוב, זה תמיד מאד מרגש. חברות טובה היא חוויה מיוחדת שנבנית ומתפתחת עם השנים. לאורך הדרך אנו חולקות הרבה רגעים שונים יחד- מרגשים, כואבים, טובים וטובים פחות, ואנו בעצם מחליפות אנרגיה בדרכים שונות. אחת הדרכים לחלוק אנרגיה היא באמצעות מתנות. מתנות לציון רגעים מיוחדים, מתנות להבעת אכפתיות, ומתנות סתם כך, בלי סיבה מיוחדת. אם את מחפשת רעיונות עבור מארזי מתנה מיוחדים המאמר הבא נכתב עבורך.

 

כל מה שצריך לדעת על מארזים למתנות ושיוכם לאירוע

הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך לזכור על מתנה, הוא שזה אמצעי להבעת אכפתיות והפגנת תשומת לב. האדם הוא יצור חברתי ורגשי שזקוק לתשומת לב כמו לשמש, וכל ביטוי שלה מזין את הגוף והנפש גם של הציניקנים הגדולים ביותר. לכן אם עלה הרעיון, תמיד כדאי לממש אותו, גם אם זה בדרך הצנועה והמינימליסטית ביותר.

האריזה מהווה חלק מהמתנה וככל שהיא מושקעת ומפוארת יותר, כך הקרדיט עליה משליך על המכלול כולו, והתוצאה אפילו נעימה יותר. לכן, כדאי להשקיע באריזה, ויותר מזה- משלוח מארז שיגיע הישר עד לבית המקבלת. מארז משלוח הוא כמובן הפתעה כפולה שמביאה אתה שמחה כפולה.

 

ronyadi12

הפתעה מתוקה- מארז לחברה

משלוח מתוק, בעיקר אם הוא ארוז בצורה מיוחדת, הוא הרעיון המוצלח ביותר עבור מארז מתנה משלוח גם לחברה קרובה, אבל בעצם זאת בחירה מדויקת לכל אדם, בכל אירוע.

זר מתוק, סלסלת מתוקים או קערת סלט פירות מסוכריות גומי ועוד שפע של צורות מתנות ארוזות טעימות במיוחד יהיו הפתעה מרגשת בכל מקרה, ובטח כשמדובר על החברה הכי טובה שלך.

בין אם זו מתנה ללידה, או שזו בכלל עדיין מסיבת הרווקות שלה, יום הולדת, או קבלת תעודה שהיא עמלה עליה- זאת מתנה שמתאימה גם למי שיש לה כבר הכל.

 

מתנות זולות- רעיונות גדולים בתקציבים קטנים

מעבר לגודל השמחה, שמביא אתו מארז מתוק, בכל מצב שבו מעניקים אותו- מתנה שכזו מתאפשרת גם בתקציבים מוגבלים. מה שאומר, שמדובר על הזדמנות נהדרת לתת תשומת לב והרבה אושר, גם בלי לחכות לאירועים מיוחדים.

למעשה, מארז מתוקים אפשר להכין גם לבד. זה אמנם דורש קצת זמן, תכנון ויצירתיות, אבל זאת הזדמנות לחסוך למי שזקוק לכך, בלי לחסוך באהבה וביכולת להעניק ליקרים שלנו. כמו שכבר נכתב ולא יישחק מלהיכתב שוב- הכוונה היא החשובה, ואם מדובר גם על יצירה אישית והשקעה בעשייה שהיא מעבר, אז באמת שזה מחמם את הלב- למבוגרים וילדים כאחד.

יחד עם זאת, זה לא סוג- שמדובר במלאכה שמצריכה לא מעט אנרגיה, ומי שמעדיף להשקיע מעט כסף, אבל גם להבטיח תוצאה שהיא ללא רבב גם מבחינה ויזואלית- מגוון האפשרויות הוא אדיר, גם מבחינת תקציבים ועלויות וגם מבחינת התוכן והעיצוב של החבילה. המגוון האדיר מאפשר גם להתאים חבילה לאירוע באופן ייעודי, ובכך לחסוך את האנרגיה שבניסיון להתאים את מה שעובד- למי שזה הצד הפחות מועדף שלו במסורת.

אם חשקה נפשך להעניק מתנה לחברה טובה ואת רוצה לשמח אותה, בלי לשבור את הראש, אבל עם תוצאה מדויקת. תוצאה עם הבטחה שהחברה תהנה ממתנה שגם תראה מדהים, וגם האופן שבו היא תקבל אותה יהיה מפתיע ולא מובן מאליו- משלוח זר מתוק או מארז מתוקים היא הפתרון שלך. משלוח מתוקים היא גם הפתרון שלך פחות או יותר, עבור כל אירוע, וגם ללא שום סיבה מיוחדת.

 

לקבלת השראה על המארזים השונים והממתקים השונים, אותם את יכולה להעניק במסגרת מארז או זר מתוק, היכנסי כעת לאתר שבו תוכלי גם להזמין במקום ובלחיצה קטנה, הרבה מאד שמחה לאדם קרוב ויקר לליבך. כמובן שכל האמור לעיל מדבר גם על האדם הכי קרוב אצלנו- אנו, ואם זה עושה לך חשק, אל תמנעי מלפנק גם את עצמך J .

לקבלת מידע נוסף אנחנו זמינים גם בטלפון מס 03-09523575