משלוחים מהירים
מהיום להיום!

לקראת סוף שנת הלימודים, מגיע הזמן להפגין הערכה למחנכים, למורות ולגננות שהקדישו  את זמנם, מרצם והידע שלהם לילדים שהם מלמדים. לצוות החינוכי יש משמעות עצומה בעיצוב התפיסה והצבת הבסיס לחוויות הלמידה העתידיות של הילד, במיוחד כאשר מדובר בתקופת הגן ובית הספר היסודי. לכן, הענקה של מתנה למורה או מתנה לגננת היא מנהג נפוץ ומקובל.

 

למה חשוב לקנות מתנות למורה או לגננת?

הענקה של מתנה למורה לסוף שנה (וכמובן גם מתנה לגננת לסוף שנה), הפכה עם השנים לנוהג מקובל, שבדרך כלל מבוצע על ידי ועד ההורים. ישנן כמה סיבות בגללן מדובר בתופעה נפוצה ומתבקשת:

  • תפקידן של מורות וגננות (וכמובן גם מורים וגננים) אינו רק ללמד ולהעביר ידע לילדים. הן מטפחות את היצירתיות, הכישורים החברתיים וההתפתחות הרגשית של התלמידים הצעירים שלהם. מתנות סוף שנה למורים היא דרך נהדרת להביע את ההערכה על כך.
  • ההשפעה שיש למורות ולגננות על השנים המעצבות של הילד לא תסולא בפז. הן מכינות את הילדים להמשך דרכם – הן במסגרות החינוכיות והן בחיים בכלל.
  • הצוות החינוכי מבלה שעות רבות עם הילדים וקרוב לליבם וגם ללב ההורים. במיוחד כאשר נוצרים יחסים חמים, הענקת מתנות לגננות ולמורות הופכת לדבר טבעי.
  • מתנה אישית למורה או לגננת לא רק מביעה הכרה בעבודתן הקשה ובמסירות שלהן לילדים, אלא גם מרוממת את רוחן ומעודדת אותן להמשיך להשקיע בעבודתן החשובה.

 

איך בוחרים מתנה למורה או לגננת?

כאשר ניגשים לבחירה של המתנה, על ועד ההורים לקחת בחשבון כמה גורמים שיסייעו לבחור במתנה המתאימה. ראשית, כדאי לחשוב על מתנה שאהובה על כולם, כדי שתשמח את מי שתקבל או יקבל אותה באופן ודאי. הדבר חשוב גם במקרה בו יש כמה אנשי או נשות צוות, כמו שיש בדרך כלל בגני ילדים. כך ניתן לוודא שכולם יוכלו ליהנות ממנה. בנוסף, כמובן שיש להתחשב במסגרת התקציב, בהתאם לכסף שנאסף מההורים לצורך הרכישה.

 

מארזים מתוקים – מתנה מומלצת לצוות החינוכי

כשזה מגיע למתנות סוף שנה, אחת האפשרויות המוצלחות ביותר היא לרכוש לצוות החינוכי מארזי שוקולד וממתקים. מארזים כאלה משלבים כמה יתרונות, ביניהם קליעה לטעם המשותף הרחב ביותר, שתמנע אכזבות; אפשרויות בחירה רבות, כך שניתן לרכוש מתנות במגוון של גדלים ומחירים; ישנה אפשרות לרכוש מארז עם מסר של תודה ואהבה; מארז כזה ממתיק את היציאה לחופשה ואת רגע הפרידה מהילדים; מארז מעוצב בקפידה שמכיל שוקולד איכותי, ייצור רושם חגיגי ומושקע.

 

פרלינה – מגוון מתנות מתוקות לגננות ולמורות

כשסוף השנה מתקרב עולה השאלה איזו מתנה למורה או לגננת כדאי לקנות, כדי להוקיר להן תודה ולשמח אותן לקראת היציאה לחופשה. אנחנו ב”פרלינה” מאמינים, שיש משמעות רבה להשארת טעם מתוק תרתי משמע, אחרי שנה של מאמץ והשקעה בלתי פוסקת בחינוך הילדים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של מארזים חגיגיים ומרשימים, המתאימים במיוחד להזדמנות הזו.

בין היתר תוכלו לבחור בזרי פרחים מתוקים, מארזי פרלינים משובחים, מארזים ייעודיים להבעת תודה ועוד שפע של מתנות מתוקות. כל המארזים שלנו עוצבו בעבודת יד ומכילים פרלינים, לבבות שוקולד, ממתקים ומעדנים איכותיים במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר שמופיע בחנות, למצוא את המתנה או המתנות המתאימות לצוות החינוכי, ולהזמין אותן עד הבית בלחיצת כפתור. אם יש לכם שאלות נוספות או שאתם רוצים להתייעץ לגבי בחירת המתנה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 03-9523575