משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מתנות לראש השנה ללקוחות

מחפשים אחר מתנות לספקים או ללקוחות לראש השנה? זה הזמן להכיר את קולקציית המתנות של “פרלינה – שוקולדים שזורים באהבה” לכבוד השנה החדשה.
מתנות חג ללקוחות וספקים הן סוג של מתנות אישיות המוענקות בשם בית העסק לקהל לקוחותיו ולספקים השונים העובדים עימו בשיתוף פעולה לאורך כל ימות השנה. את מתנות החג לספקים וללקוחות נהוג להעניק בשני מועדים עיקריים בלוח השנה העברי, הראשון עם תחילתה של השנה החדשה והשני לקראת חג הפסח.

בחברת “פרלינה- שוקולדים שזורים באהבה”, המתמחה ביצירתם של זרים ומארזים מתוקים בשלל צבעים וטעמים מתוקים, תוכלו למצוא היצע מרשים ומגוון של מתנות לראש השנה ללקוחות וספקים. קולקציית המתנות של חברת פרלינה לראש השנה מורכבת מעשרות פריטים מתוקים כגון: סלסילות וחבילות שי לעובדים לראש השנה, אריזות בוטיק ללקוחות VIP, מארזים מתוקים בגדלים שונים לעובדים וספקים והיצע מרשים של זרי שוקולד לצד מבחר של מתנות אישיות אליהן מתלווה פריט מתוק.

בראש השנה, בראש השנה, יאיר לי כוכב משמיים

ראש השנה הוא ללא ספק פרק הזמן האידיאלי עבורכם להעניק תשורה ושי לכל אחד ואחת מהלקוחות הקבועים שלכם ולכל אחד ואחת מהספקים עימם אתם מקיימים קשרי עבודה לאורך כל השנה. כאשר אתם מעניקים מתנות ללקוחות לראש השנה או לספקים לכבוד השנה החדשה, אתם למעשה מביעים בפניהם את הערכתכם אליהם ובכך יוצרים עימם קשר בינאישי שרק יכול להטיב עם עסקיכם גם בשנה החדשה.

בראש השנה, בראש השנה, אשמור לך ברכה למזכרת

קולקציית המתנות לראש השנה של חברת פרלינה- שוקולדים שזורים באהבה, מגיעים בתוך מארזים מעוצבים עליהם מודפסים ברכות נפוצות שכולנו מאחלים זה לזאת בפתחה של שנה חדשה. בנוסף, תוכלו להסתייע בפתקי ברכה אישיים בסגנון גלויות שנה טובה של פעם ולהעניק לכל אחד ואחת מהלקוחות והספקים שלכם גם ברכה אישית למזכרת. בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, כאשר איחולי שנה טובה נשלחים בעיקר בוואטסאפ ובמיילים, יש ערך רב לברכה טקסטואלית המגיעה על גבי נייר מודפס, ולכן, אנו ממליצים לכם לא לוותר לעצמכם בעניין ולכתוב ברכה אישית קצרה בליווי חתימתכם לכל ברכה המצורפת לאחת מהמתנות המיוחדות של חברת פרלינה- שוקולדים שזורים באהבה לקראת ראש השנה.

מבחר עשיר של מארזי מתנה מושקעים ללקוחות VIP

קולקציית המתנות המיוחדות של פרלינה לראש השנה כוללת בתוכה סלסילות וחבילות שי מושקעות שבתוכן: יינות משובחים, צנצנות דבש בגדלים שונים, שמן זין בוטיק, ממרחים אניני טעם, מגשי פירות ועוד. מארזים אלו מיועדים ללקוחות ה-VIP שלכם בעיקר, כאשר מעבר לעובדה שמדובר במארזים מרהיבים למראה, הרי שכל אחד מפריטי תכולתם הינו מוצר איכותי וטעים להפליא.

אם גם אתם מחפשים אחר מתנות ללקוחות לראש השנה, אנו ממליצים גם לכם לבקר בקטגוריית מתנות לעובדים וללקוחות לראש השנה