משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מתנות מקוריות לראש השנה

מחפשים אחר מתנות מקוריות לראש השנה לכל בני המשפחה? זה הזמן להכיר את קולקציית המתנות המתוקות והמקוריות של חברת “פרלינה- שוקולדים שזורים באהבה”.
“בראש השנה, בראש השנה, ליבנו ענה בתפילה נושנה, שיפה ושונה תהא השנה, אשר מתחילה לה היום”, את מילות הפזמון לשיר אותו כתבה נעמי שמר, כל אחד ואחת מאיתנו (בכל גיל) מכיר ויודע לשנן בעל פה. ההתרגשות האוחזת בכולנו בפתחה של כל שנה חדשה, היא ללא ספק המכנה המשותף לכולנו, כאשר לצד הברכות הלבביות אותן אנו מאחלים אחד לשנייה ולצד המשאלות והתקוות אותן אנו מאחלים לעצמנו לקראת השנה החדשה, כולנו מוצאים את עצמנו מתלבטים בשאלה: איזו מתנה לקנות לבני המשפחה האהובים עלינו לקראת השנה החדשה?

מתנות לראש השנה מקוריות הן מתנות בכל אחד ואחת מאיתנו ישמח לקבל וגם להעניק, כאשר מתנה לראש השנה יכולה להיות כל מתנה אישית ומושקעת אותו בחרתם להעניק לאחד/אחת מבני המשפחה והאנשים הקרובים והאוהבים עליכם.

 

מתנות שכיף להעניק וגם לקבל…

כאשר אתם ניגשים לרכוש מתנות מקוריות לראש השנה, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם, לשאול את עצמו האם הוא בעצמו היה שמח לקבל מתנה מהסוג אותה הוא מעוניין להעניק לאחר. כמו כן, אנו ממליצים לכם להתאים את סוג ואופי המתנה לגילו של בן/בת המשפחה העתיד לקבל אותה. מתנות לראש השנה לילדים שונות באופיין ממתנות ראש השנה לבני נוער או בני ובנות משפחה בוגרים, ולכן, חשוב להתאים את סוג המתנה גם לגיל האדם לו אתם מתכוונים למסור את המתנה.

חברת פרילנה – שוקולדים שזורים באהבה מציגה: מתנות חג שכולם אוהבים לקבל…

אם גם אתם רוצים לפנק את בני משפחותיכם במתנה מפתיעה, מרגשת ומתוקה במיוחד, זה הזמן להכיר את קולקציית מתנות מתוקות של חברת פרלינה – שוקולדים שזורים באהבה, המתמחה בייצור זרים מתוקים ואריזות שי מתוקות לצד סלסילות חג מושקעות ומתוקות מאז שנת 2006.

קולקציית המתנות המתוקות של חברת פרלינה לראש השנה, משלבת בתוכה היצע מרשים, איכותי ומתוק של מתנות לילדים לראש השנה המשלבות בתוכן מוצרי מתיקה שילדים אוהבים, וזאת לצד מתנות מתוקות ומפנקות גם ליתר בני ובנות המשפחה.

מארזי חג יוקרתיים ומהודרים לראש השנה

קולקציית המתנות המתוקות של חברת פרלינה, מאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם לרכוש מארזי שי חגיגיים במיוחד לראש השנה. מארזים אלו מגיעים במגוון צורות וגדלים והם כוללים בתוכם בין היתר: בקבוקי יין בוטיק, שמן זית בוטיק, ממרחים אניני טעם, צנצנות דבש, צנצנות שוקולד צורני, כדורי פרלינים משובחים ודברי מתיקה נוספים המיוצרים משוקולד איכותי. מארזים אלו מגיעים גם בצורה ממותגת, כאשר על גבי המארז תוכלו למצוא מדבקות מודפסות עם ברכות חג שונות המותאמות לראש השנה.

 

לצפייה בקטלוג המתנות המתוקות של חברת פלרינה לראש השנה- לחצו כאן