משלוחים מהירים
מהיום להיום!

מתנות קטנות לראש השנה

מחפשים אחר מתנות קטנות, אישיות ומתוקות במיוחד לראש השנה? זה הזמן להכיר את קולקציית המתנות של “פרלינה – שוקולדים ארוזים באהבה” לשנת תשפ”א
השנה החדשה כבר בפתח וזה הזמן לבחור מתנת חג אישית ומתוקה במיוחד לאנשים האהובים הסובבים את חייכם. בקולקציית המתנות של חברת “פרלינה – שוקולדים ארוזים באהבה”, תוכלו למצוא מגוון גדול ומרשים של מתנות קטנות לראש השנה היכולות להתאים לכל אחד ואחת מהאנשים האהובים עליכם, מבן/בת הזוג והילדים ועד לבני המשפחה המורחבת והחברים הקרובים.

מתנות מתוקות לשנה החדשה

חברת פרלינה המתמחה בשזירת זרים מתוקים ואריזת מארזים מתוקים לכל מטרה, מאז שנת 2006, מאפשרת לכם ליהנות מעולם עשיר ומתוק של מתנות קטנות לראש השנה, כאשר בין יתר סוגי המתנות המתוקות והאישיות הממתינות לכם בקולקציית המתנות לשנת תשפ”א, תוכלו למצוא: זרי שוקולד מרהיבים ביופיים, סלסילות וחבילות שי בגדלים שונים, מתנות מתוקות לילדים, מתנות אישיות המגיעות בתוך צנצנות מעוצבות בגדלים שונים ועוד היצע מרשים של מתנות מיוחדת לראש השנה הבאה עלינו לטובה.

CHEERS לשנה טובה

מתנות מתוקות ארוזות באהבה…

ראש השנה מתנות של חברת פרלינה הן מתנות מתוקות ארוזות באהבה, המאפשרות לכל אחד ואחת מביניכם להעניק מתנה אישית ומיוחדת לאנשים האהובים עליכם ביותר. מתנות אלו כוללות גם סדרת מתנות ממותגות המגיעות בתוך קופסאות פח צורניות וממותגות עם מדבקות כיתוב מעוצבות ושלל איחולים לשנה החדשה. מגוון המתנות המתוקות של חברת פרלינה מאפשר גם לכם לבחור את המתנה המתוקה האידיאלית ביותר לגילו של מקבל המתנה, כאשר קולקציית המתנות משלבת בתוכה מארזי קינדר צורניים לילדים, זרי שוקולד רומנטיים לבת הזוג ומארז יין חגיגי כמעין מתנה לגבר לראש השנה החדשה.

בכל אחת מהמתונות המתוקות והאישיות של חברת פרלינה – שוקולדים ארוזים באהבה, הושקעה מחשבה יתרה בכל הנוגע לתכולת המתנה ועיצוב המארז, וזאת על מנת לאפשר גם לכם להעניק מתנה אישית ומיוחדת לאנשים האהובים ביותר בחייכם.

חבילות שי וסלסילות מתנה משפחתיות

לצד המתנות האישיות והקטנות הממתינות לכם בקולקציית המתנות של חברת פרלינה לשנת תשפ”א, תוכלו ליהנות גם מהיצע מרשים ומגוון של חבילות שי וסלסילות חגיגיות בגדלים שונים. מארזים אלו יכולים לשמש אתכם כמתנת חג לבני המשפחה המורחבת או החברים שאצלם אתם מתארחים במהלך ימות החג. מארזים אלו משלבים בתוכם מספר מוצרי איכות כגון: בקבוקי יין, שמן זית בוטיק, צנצנות דבש, ממרחים אניני טעם, צנצנות שוקולד, פרלינים מובחרים ועוד.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מתנה מתוקה ומיוחדת לראש השנה, זה הזמן להכיר מקרוב את קולקציית המתנות לחגים של חברת פרלינה. לצפייה בקטלוג המתנות לשנת תשפ”א לחצו כאן כאשר אתם רוכשים מתנות קטנות, אישיות ומתוקות לאנשים האהובים עליכם, אנו ממליצים לכם לרכוש גם לעצמכם מתנה אישית ולפנק את עצמכם בשוקולד איכותי ומשובח לשנה מתוקה במיוחד…