משלוחים מהירים
מהיום להיום!

כמה כיף לאהוב ולהיות נאהב! לכל אדם יש צורך בסיסי להרגיש תחושת שייכות בתוך מערכת יחסים. המפגש בין שני אנשים יוצר קרבה אינטימית, המאפשרת לאדם להעניק אהבה ולקבל חזרה. זאת ועוד, זוגיות היא מערכת יחסים הכוללת בתוכה תקשורת בין בני הזוג, דאגה האחד לשני ברגעי משבר ושותפות אמיתית במסלול החיים. 

 

איך לשמור על הזוגיות? 

מובן מאליו כי בתקופה הראשונה של ההיכרות, הפרפרים עדיין בבטן, העיניים נוצצות ותחושת ההתרגשות עדיין בשיאה. עם הזמן, כמו בכל מערכת יחסים, ההתרגשות פוחתת. חשוב לזכור כי אנו חיים בעולם דינמי ומהיר, בו אנשים יוצאים לעבודה בבוקר וחוזרים בשעות הערב. כמובן שאם מדברים על חיי נישואין, צריך לקחת בחשבון פרמטר נוסף – ילדים שנכנסים למשוואה ודורשים תשומת לב משני בני הזוג. ואם כל זה לא מספיק, הכביסה על הכורסא מחכה לקיפול, הכלים בכיור צריכים להישטף ועוד מגוון מטלות בבית שצריך לטפל בהן. אבל, חשוב לומר –  עבודה, ילדים ומשק בית הם אמנם דברים שמצריכים משאבים רבים, אך אל להם לבוא על חשבון הזוגיות שלכם. חשוב להחיות את הזוגיות בכל פעם מחדש. צריך יום יום לזכור למה התאהבנו באדם שמולנו, לעצור את הרכבת, לרדת בתחנה, להקדיש זמן ומקום לאהוב או לאהובה שלנו ואז לעלות על הרכבת בחזרה.

 

זמן לזוגיות אמנם לא צריך לבוא לידי ביטוי במשימה שנכנסת ליומן השבועי שלכם, אך חשוב להיות מחויבים כלפי בן הזוג והקשר ביניכם. ניתן לעשות זאת באמצעות דייטים אחת לתקופה במסעדה טובה לאור נרות. אפשר להזמין יום ספא או חופשה מפנקת בארץ או בחו”ל. דרך נוספת ליצור התרגשות אצל בן או בת הזוג שלנו היא באמצעות מחוות קטנות כמו מארז אהבה. כי מי מאיתנו לא אוהב פינוק? 

 

רעיונות למתנה רומנטית 

לא צריך סיבה מיוחדת כמו יום נישואין, בכדי להפתיע את האהובים שלנו במהלך היום, במתנה מיוחדת במיוחד בשבילם. כמה כיף לקבל במהלך יום עבודה ארוך, מארז שוקולדים או ממתקי גומי, שימתיקו את המשך היום? גבר או אישה, רוצים לחוש נאהבים בצורה זהה. כך שזה לא משנה אם רוכשים מתנה רומנטית לגבר או מתנות רומנטיות לאישה, כל בני האדם אוהבים את התחושה שמישהו רואה אותם, חושב עליהם במהלך היום ורוצה לפנק אותם. הפתעות רומנטיות לגבר או הפתעות רומנטיות לאישה, יגרמו לבן או בת הזוג להרגיש ולהבין כי אתם אוהבים אותו ואת הדבר המופלא שיצרתם יחד.  

 

מתנות רומנטיות ליום הולדת 

אמנם אמרנו שלא צריך סיבה מיוחדת לפינוק של בן או בת הזוג, אך, אם כבר יש אחת כזאת פעם בשנה, כדאי להשקיע בה. כאשר רוצים להעניק מתנה לאדם אחר, צריך לחשוב מה הוא אוהב ומה יעשה לו טוב . כאשר מדובר על אישה, ישנו מגוון רחב של מתנות רומנטיות לאישה ליום הולדת, כגון בגדים, תכשיטים, יום פינוק ועוד. כמובן שגם יש מתנה רומנטית לגבר ליום הולדת כגון שעון, בגדים, בושם וכדומה. אבל, הקלף שתמיד מנצח ואהוב על כולם אלו שוקולדים, או ממתקים מתוקים בשילוב של יין טוב. נוסיף ונאמר שאפשר להנות מהמארז יחד עם בן או בת הזוג או החברים בעבודה. כמובן שניתן לקנות את המארזים כתוספת נהדרת למתנה שכבר תכננתם להעניק לבן או בת הזוג. 

 

אז אם אתם מחפשים הפתעות רומנטיות לאישה לכבוד יום ההולדת, או יום נישואין, או אולי מתנה רומנטית לחברה שסיימה בהצטיינות את הלימודים, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות למתנות רומנטיות שיגרמו לבן או בת הזוג שלכם להתאהב בכם מחדש. אנחנו יודעים כמה כיף להיות נאהב, כי גם את פרלינה, יצרנו מתוך אהבה לשלושה דברים: שוקולד, אסתטיקה ויצירה והם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. בזמן יצירת המארזים, אנו חושבים על האהוב או האהובה שלכם, על הניצוץ בעיניים שלו או שלה, כאשר יקבלו את ההפתעה הרומנטית ששלחתם. מעבר לכך, חשובה לנו האסתטיקה ואיכות המוצרים אשר נכנסים לתוך המארז. לכן, אנו מקפידים על כל פרט ופרט בתוך המארז, כדי שהוא יהיה מושלם עבורכם. עם ניסיון של שנים בתחום, אנו יכולים לומר כי המארזים שלנו הופכים כל חוויה לייחודית ומרגשת. הפתיעו את בן או בת הזוג שלכם עוד היום! לצפייה בקטלוג לחצו כאן