משלוחים מהירים
מהיום להיום!

רעיונות למתנות לראש השנה

הקיץ מפנה את עצמו לרוחות הסתיו וזה הזמן להתחיל לחשוב על מתנה מושקעת ואיכותית לאנשים האהובים עליכם לקראת ראש השנה. בשורות שלפניכם, תוכלו למצוא מספר רעיונות לבחירת מתנות לראש השנה.

כל אחד ואחת מאיתנו אוהב להעניק או לקבל מתנות לשנה החדשה, כאשר הענקת/קבלת המתנה מהווה את אחד מהמנהגים הנפוצים ביותר בפתחה של השנה העברית החדשה. רכישת מתנות לראש השנה למשפחה, לחברים, לקולגות בעבודה או לבן/בת הזוג, היא ללא ספק משימה מאתגרת המציבה בפנינו (בכל שנה מחדש) את ההתלבטות בנוגע לסוג ואופי המתנה.

רעיונות מקוריים למתנות ראש השנה

על מנת לבחור מתנה מקורית לראש השנה אשר תשמח ותרגש את האדם המקבל אותה, אתם נדרשים לחשוב בראש ובראשונה מהצד שלו ופחות מהצד שלכם. חשבו מהם תחומי העניין והתחביבים של מקבל המתנה ואיזה סוג של דברים הוא אוהב לעשות. בהתאם לכך, אנו ממליצים לכם לרכוש עבורו מוצר כזה או אחר המותאם לתחביבים ולפעילויות השונות אותן הוא אוהב. כיום, תוכלו לרכוש היצע מרשים ומגוון של מתנות אישיות לכבוד השנה החדשה, החל מפריטי לבוש והנעלה ממותגים, דרך תכשיטים ושעונים של יצרני מותג מובילים ועד לרכישה של בשמים ומוצרי טיפוח ממותגים. יחד עם זאת, כאשר מדברים על רעיונות למתנות לראש השנה, ובעיקר על רעיונות מקוריים למתנות חג, מומלץ לחשוב מחוץ לקופסא ולבחור מתנה שבאמת יכולה לרגש ולהפתיע.

כיצד הופכים כל מתנה לראש השנה למתנה מושקעת?

על מנת להבטיח לעצמכם (וגם למקבל המתנה) מתנה מרגשת ומפתיעה במיוחד, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לצרף לכל מתנה בה בחרתם, ברכה אישית ומיוחדת לכבוד השנה החדשה. הברכה האישית בעיקר זו היוצאת מהלב והנכנסת ללב, מהווה למעשה את הערך המוסף לכל מתנה ומתנה ולעיתים יכולה לעשות את ההבדל מעוד מתנה סטנדרטית לראש השנה למתנה שכיף לקבל לכבוד השנה החדשה.

כמו כן, אנו ממליצים לכם להוסיף לכל מתנה גדולה גם סוג של מתנה אישית ומתוקה כגון: מארז שוקולד, זר מתוק המיוצר מפרלינים ושוקולדים משובחים וכדומה. המתנה המתוקה הנלווית למתנה העיקרית היא ללא ספק תוספת מתוקה ונעימה שכיף לקבל.

רעיונות נוספים למתנות מתוקות לכבוד שנה החדשה

כאשר מדברים על רעיונות למתנות לכבוד השנה החדשה, מדברים ברוב המקרים על מתנות מתוקות או מארזי יין לראש השנה המגיעים בליווי מוצרי מתיקה כאלו ואחרים. אם גם אתם רוצים לרגש ולהפתיע את האנשים האהובים עליכם במתנת חג מתוקה ומושקעת שתמיד כיף לקבל, אנו מזמינים גם אתכם להכיר את קטלוג מתנות לראש השנה של חברת פרלינה – שוקולדים שזורים באהבה, המתמחה ביצירתם של מארזי שי מיוחדים, מהודרים ומושקעים לראש השנה. מארזי השי של החברה כוללים בין היתר מארז יין לראש השנה, סלסילות שי מושקעות עם יין ועוד המון מוצרי שוקולד משובחים, חבילות שי מהודרות בגדלים שונים המשלבים בתוכם: שמן זית בוטיק, יין בוטיק, צנצנות דבש ושוקולד ומארזי שוקולד מתוקים בליווי פרלינים ועוד.